+1 oy
Bootstrap kategorisinde (370 puan) tarafından soruldu
Html Css Javascript Jquery biliyorum. php ye geçeceğim fakat geçmeden bootstrap'a bir gireyim mi diye düşünüyorum. bana yararı ne olur? neler yapılabilir? Teşekkürler

3 Cevaplar

+4 oy
(2k puan) tarafından cevaplandı
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Bootstrap front-end bir framework'tür. İçerisinde html, css ve javascript bileşenlerinine sahip bir çok komponent ile sitelerin tasarımını, ön yüz kodlamasını yapabilirsiniz. En güçlü yanı ise responsive tasarım, yani aynı anda web, tablet, mobil cihazların ekranlarına uygun tasarımların yapılabilmesidir.
+1 oy
(8.4k puan) tarafından cevaplandı
Bootstrap bir frameworkdür. Bilgisayar, telefon, tablet, akıllı tv'ler ve tüm tarayıcılara uyumlu web siteleri geliştirmek için kullanılabiliyor. Ayrıca özelliği içinde bir web tarayıcı için gerekli bileşenleri ve araçları barındırıyor. Ama nasıl kullanıldığını tam bilmiyorum. Okul vakti öğreniyim demiştim ama fırsat olmadı.
+1 oy
(1.4k puan) tarafından cevaplandı
Bootstrap ile bütün ekranlara uyumluluk gösterebilen (responsive olan) - Eğer responsive tasarımı bilmiyorsan şöyle açıklayayım hem telefonda hem büyük ekranlı  bilgisayarlarda sorunsuz şekilde gözükmesine denir. - bir site yapılabilir. Frameworktür. İçersinde Javascript, CSS  bulundurur. Bootstrap ile sitenin ön yüzünü kolayca geliştirebilirsin.

İçerisinde çok fazla seçenekte şeyler bulabilrisin örn:

Butonlar, tablolar, menüler sayamayacağım kadar çok.

Bootstrap ile bir sitenin front-end kısmını tamamen yapabilirsin.
...